Studencie! Zdobądź 2 000 zł na swój projekt!

Logo LOB

 

Działasz w organizacji studenckiej? Chcesz zorganizować wydarzenie o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu? Nie zwlekaj – złóż wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR i zdobądź nawet 2000 zł na swój projekt!

 

Organizator programu –  Liga Odpowiedzialnego Biznesu (LOB) zaprasza do współpracy organizacje studenckie, koła naukowe, organizacje pozarządowe działające na uczelniach, które chcą zrealizować projekt promujący i edukujący o społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Chętni mogą złożyć wnioski na dwa rodzaje grantów: duży (do 2000 zł) oraz mały (do 600zł).

 

„Chcemy dać szansę organizacjom studenckim na realizację projektu edukacyjnego o CSR. Dzięki zaangażowaniu w nasz program, organizacje mogą nie tylko otrzymać grant, ale również mieć kontakt z najlepszymi specjalistami, którzy na co dzień zajmują się społeczną odpowiedzialnością.” mówi Piotr Sobolewski, koordynator Ligii Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Szczegółowe informacje dot. aplikowania o grant w programie grantowym Pracownia Działań Lokalnych CSR można znaleźć: TUTAJ.

Termin naboru wniosków:

  • I TURA – do 13 listopada 2014
  • II TURA – do 16 stycznia 2015

 

Więcej na: www.lob.org.pl(zakładka Program grantowy)

 

Ligę Odpowiedzialnego Biznesu wspierają:

 

Partnerzy: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PGNiG, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy

 

Patron honorowy:  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki

 

Patroni medialni: CR Navigator, Manko.pl, Kariera.com.pl, odpowiedzialnybiznes.pl, biznes.pl, dlaStudenta.pl, eurostudent.pl, kampaniespoleczne.pl, studentnews.pl, Semestr.pl, gazetapraca.pl, ekorynek.com

 

***

 

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najstarszą i największą organizacja pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób. Forum to organizacja typu think-and-do-tank, będąca rzecznikiem prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny, czyli biorący pod uwagę wpływ przedsiębiorstwa na środowisko i społeczeństwo. Wyznaczamy trendy i kierunki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju w Polsce. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.