Studencie! Zdobądź dofinansowanie na swój projekt!

 
 

liga_odpowiedzialnego_biznesu

Działasz w organizacji studenckiej? Chcesz zorganizować wydarzenie o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu? Nie zwlekaj – złóż wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR i zdobądź 600 zł na swój projekt!

 

Organizator programu – Liga Odpowiedzialnego Biznesu (LOB) zaprasza do współpracy organizacje studenckie, koła naukowe, organizacje pozarządowe działające na uczelniach, które chcą zrealizować projekt promujący i edukujący o społecznej odpowiedzialności biznesu. Chętni mogą złożyć wnioski na realizację jednego ze scenariuszy i otrzymać dofinansowanie do 600zł.

 

Temat do wyboru to:
• Zrównoważone miasto
• Innowacje społeczne
• CSR w miejscu pracy
• CSR – podstawą Twojej firmy
• CSR na co dzień – odpowiedzialna konsumpcja

 

„Chcemy dać szansę organizacjom studenckim na realizację projektu edukacyjnego o CSR. Dzięki zaangażowaniu w nasz program, organizacje mogą nie tylko otrzymać grant, ale również mieć kontakt z najlepszymi specjalistami, którzy na co dzień zajmują się społeczną odpowiedzialnością.” mówi Piotr Sobolewski, koordynator Ligii Odpowiedzialnego Biznesu.
Czas składania aplikacji mija 16 stycznia 2015 roku.

 

Więcej na: www.lob.org.pl (zakładka Program grantowy)

 

Ligę Odpowiedzialnego Biznesu wspierają:

 

Partnerzy: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PGNiG, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy,
 
Patron honorowy: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki
 
Patroni medialni: CR Navigator, Manko.pl, Kariera.com.pl, odpowiedzialnybiznes.pl, biznes.pl, dlaStudenta.pl, eurostudent.pl, kampaniespoleczne.pl, studentnews.pl, Semestr.pl, gazetapraca.pl, ekorynek.com

 

***
 
Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. LOB tworzy grupa studentów i studentek – Ambasadorów i Ambasadorek CSR w lokalnych środowiskach. Poprzez różnorodne projekty realizowane przez organizacje w całej Polsce LOB dociera do osób i instytucji zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu dobrych praktyk biznesowych.