Moda na zdrowy styl życia

czwartek, 13.11.2014r.
Autor: napisał/a 22 artykułów.

zdrowazywnosc.jpgWydawałoby się, że w dziedzinie zdrowego stylu życia Polacy wiedzą już wszystko. Mimo to w mediach czy na stronach internetowych wciąż można znaleźć nowe informacje dotyczące tego zagadnienia. Dlatego warto zastanowić się nad najbardziej wiarygodnym i pomocnym źródłem wiedzy.

Książki warte zaufania?

W księgarniach można znaleźć mnóstwo poradników dotyczących zdrowego stylu życia czy diety. Jedną z najpopularniejszych osób związanych z tą dziedziną jest Ewa Chodakowska. Trenerka wydała trzy książki oraz aktywnie prowadzi swój profil na Facebooku, motywując tysiące osób do zdrowego trybu życia. Znana jest także Anna Lewandowska. Żona wybitnego piłkarza to specjalistka od treningów i żywienia, która właśnie tworzy swój poradnik. Z zagranicznych postaci zapewne najbardziej znana jest Jillian Michaels, autorka takich pozycji, jak Opanuj swój metabolizm czy Idealna sylwetka.

Poradniki na temat zdrowego stylu życia często piszą osoby, które nie mają w tym kierunku specjalistycznego wykształcenia. Znane nazwiska gwiazd wzbudzają jednak zaufanie czytelników. Tak jest w przypadku poradnika Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej. Do ostatnich bestsellerów należy natomiast książka Beaty Pawlikowskiej Moje zdrowe przepisy. Dziennikarka dotychczas słynęła z poradników psychologicznych, dzienników z podróży oraz książkowych kursów językowych.

Publikacji o zdrowym stylu życia jest naprawdę wiele. Wymienione tytuły to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć w księgarniach.

Alternatywne źródła wiedzy

Następnym źródłem informacji na temat zdrowego stylu życia jest telewizja. Najwięcej można dowiedzieć się z programów śniadaniowych, w których celebryci namawiają do zmiany nawyków żywieniowych, a popularni trenerzy prezentują nowe ćwiczenia. Specjaliści natomiast przekazują widzom najnowsze odkrycia w dziedzinie zdrowego odżywiania.

1 2

Moda na zdrowy styl życia
  • 0.00 / 5 5
0 ocen/y, 0.00 śr. ocen (0% punktów)

Komentarze Facebook:

Komentarze/y

Komentarze czasopisma:

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.